Home   Kadra   Ewa Gąsienica-Brożyńska

Ewa Gąsienica-Brożyńska

Ewa Gąsienica-Brożyńska

O  mnie

Jestem mamą, magistrem socjologii i nauczycielem edukacji elementarnej Montessori, jedną z pierwszych w Polsce instruktorek programu Baby Signs® Migusie® i Tubowania®, specjalistą arteterapii, terapeutą ręki i motoryki małej, doradcą laktacyjnym, a także animatorem zabawy i czasu wolnego. Wyznaję zasady rodzicielstwa bliskości, szanuję i słucham dzieci, stawiając na ich twórczy rozwój.

Obecnie wspieram dzieci w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej, prowadzę warsztaty dla mam z niemowlakami, przygotowuję maluchy do przedszkola. Organizuję warsztaty artystyczne dla dzieci i dla dorosłych. Prowadzę autorskie spotkania z dziećmi doskonalące zdolności matematyczne, koncentrację, rozbudzające kreatywność, ciekawość świata. Realizuję cieszące się dużym zainteresowaniem twórcze półkolonie. Mam doświadczenie w pracy terapeutycznej z rodzinami a także z osobami niepełnosprawnymi.

Usługi swoje kieruję również do firm i instytucji: organizuję festyny, warsztaty okolicznościowe, pikniki itp.

Oferta

  • Terapia pedagogiczna z elementami pedagogiki Montessori
  • Baby Signs® Migusie® – jak komunikować się z niemowlakiem za pomocą gestów? – dla rodziców od poczęcia do 2 lat (ew. dla wychowawców żłobka)
  • „Czy edukacyjne są edukacyjne?” o zabawkach, książkach i innych przedmiotach w życiu dziecka – jak wybierać, czym się kierować, jak odnaleźć w gąszczu sklepowych półek pozycje wartościowe. – dla rodziców dzieci od poczęcia do 4 lat oraz 5-8 lat.
  • Maluchowanie – cykliczne spotkania dla mam z niemowlakami i małymi dziećmi – zajęcia ogólnorozwojowe. Grupa mam z niemowlakami, grupa mam z dziećmi chodzącymi.